Baymak Servisi

Maltepe baymak servis

Maltepe baymak servis

Maltepe baymak servisi tarafından vvlerimizde kullandığımız baymak kombilerin zaman içerisinde bakım yapılması gerekmektedir. Bu kombilerin genel olarak bakımları ve kontrolleri evde yapılır. Yapılan bu işlem gün içerisinde tamamlanır ve baymak servis gider. Ancak evde çözülemeyecek derecedeki bazı sorunlarda teknik servis kombinizi alıp kendi servislerine götürmektedir.

maltepe baymak servis

Kendi çalışma ortamlarında gerekli tadilatları ve tamiratı yapıldıktan sonra yetkili servis kombinizi evinize tekrardan montesini yapmakla hükümlüdür. Evinizden alıp tamir ve onarım için götüren teknik servis kombinizi en geç 30 gün içerisinde geri getirmek zorundadır. Teknik maltepe baymak serviste çalışan elemanlar ya da görevliler işleri konusunda yeterli bilgiye ve eğitime sahip işinde profesyonel kişilerden oluşan bir ekiptir. Bu ekip çalışmış oldukları firmayı temsil ettikleri kadar kendi beceri ve iş bilirliğini de kanıtlamış olurlar.

Sizden kombinizin alınıp götürüleceği değişecek malzemelerin bilgisi verildikten sonra ev sahibinin yani sizlerin onayı olmadan hatta sizlere yapılacak işlemlerle ilgili olarak bir belge ya da formun doldurulması gereklidir. Bu form sayesinde gelecekte oluşacak aksamalar ya da yanlış anlaşılmalara karşı sizlerin bir güvence anlamına gelmektedir.

Baymak servisin yapmış olduğu herhangi bir yanlış uygulama ya da size çıkaracağı yüksek meblağlara karşı sizin kendinizi koruma altına alabileceğiniz bir anlaşma formu olarak da kabul edebilirsiniz. Her firmanın bir servisi olması şarttır. Genellikle firmalar gelirlerini bu servisler sayesinde kazanmaktadırlar. Almış olduğunuz markanın servis ağını kontrol etmeyi unutmayınız. Baymak maltepe servis teknisyenleri cihazınıza müdahale edip cihazı çalışır halde teslim ettikten sonra sizden ücretini almadan önce bir servis raporu düzenlerler.

Call Now ButtonARA SERVİS ÇAĞIR