Baymak Servisi

Baymak kombi bakımı

Baymak Kombi Bakımı

Nasıl her ürünü işinin uzmanı bir marketten yada firmadan alıyorsanız,baymak kombiniz ile ilgili tüm dertlerinizde,problemlerde size yardımcı olabilmek için baymak servisi firmamızdan dilediğiniz her gün dilediğiniz bir saatte yardım alabilirsiniz. 1986 yılında doğalgaz kullanmaya başlayan ülkemizde artık elli şehrimizde doğalgaz altyapısı bulunmaktadır,artarakta devam etmektedir ve onaltı milyonu aşkın hane ve işyerinde kombi kullanılmaktadır. Hep dediğimiz gibi,baymak kombi bizim işimiz.

teknik-servis

En ufak bir arızasından herhangi bir danışmanlık talebine, bir parça değişiminden sökülüp başka bir yere monte işlemine kadar aklınıza kombi ile ilgili gelebilecek hemen hemen her konuda hızlı ve sonuca odaklı çözümler üretmeye devam ediyoruz. Tek prensibimiz var, o da müşterimizin yüzünün gülmesidir.
Her yıl düzenli olarak baymak kombinize bakım yaptırıyor olabilirsiniz ama peki gaz sayacınıza da bakım yaptırıyor musunuz? Kombinizin önemli olduğu kadar kombiniz ile ilgili herhangi bir ufak parçanın bile çok büyük önemi vardır. Tüm bunları ustalıkla yerine getirebilir ve sorunlarınızdan sizi kurtarabiliriz çünkü baymak servisi bizim işimiz.

Kombiniz takılırken ısı yalıtımının yapılması, fan motoru ve parçaların bakımının yapılması, tesisat filtresi ve diğer filtrelerin düzenli olarak kontrolü ve temizliğinin yapılması, sıcak su girişlerinin ve çıkışlarının kontrollerinin yapılması, bünyesindeki ateşleme sistemi ve diğer başka gözeneklerin bakımının yapılması, ateşleme ve çakmak ayarlarının yapılmasıyla ilgili olarak profesyonel bir hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kombiniz bizimle birlikte emin ellerde olacaktır.

Call Now ButtonARA SERVİS ÇAĞIR